Zaproszenie na spotkanie – 27.10.22 r. godz. 16:00

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu

Zaproszenie na spotkanie – 27.10.22 r. godz. 16:00

                Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu serdecznie zaprasza

na spotkanie Kierowników Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów nauki jazdy,

z Dyrektorem  oraz Egzaminatorem Nadzorującym , które odbędzie się w dniu 27.10.2022r. o godzinie 16.00 w sali wykładowej  30.

Spotkanie ma na celu podsumowanie  DOTYCHCZASOWEGO FUNKCJONOWANIA OŚRODKA , a także omówienie spraw bieżących w  zakresie współpracy  WORD Przemyśl z Ośrodkami Szkolenia, WYMIANY POJZADÓW EGZAMINACYJNYCH.

          Zwracamy się z prośbą o wspólne z nami zaangażowanie się i zgłaszanie przed spotkaniem nurtujących pytań i problemów związanych z procesem szkolenia i egzaminowania Kandydatów na kierowców. Takie zaangażowanie z Państwa strony pozwoli na jak najszersze udzielanie odpowiedzi na postawione pytania podczas w/w spotkania. Nurtujące Państwa pytania oraz potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy o składanie w  Wydziale Obsługi Klienta BRD Szkoleń i Promocji lub mailowo na adres biuro@wordprzemysl.pl  DO 26.10.2022R.

 Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu ma nadzieje, że spotkanie przyczyni się do bardziej wydajnej pracy dydaktycznej z Kandydatami na kierowców oraz przełoży się  na jeszcze lepsze wyniki egzaminów państwowych na prawo jazdy w naszym Ośrodku.

Skip to content