Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu

Aktualności

Realizacja projektu "Nowe umiejętności Nowe możliwości"

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu informuje, że w ramach realizacji projektu „Nowe umiejętności Nowe możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego rozpoczęła się realizacja kursów na Instruktora techniki jazdy kategorii prawa jazdy A, B,C i D.

Kursy są realizowane w mieście Toruń. Toruń bywa nazywany Krakowem Północy; jest perełką architektury i sztuki.
Można tam rozsmakować się w jego unikatowym klimacie, chrupiąc toruńskie pierniki.

1

Realizacja kursów prowadzona jest przez profesjonalną firmę „Taj” Bogusław Bach, która prowadzi zajęcia w Toruńskiej Akademii Jazdy.
Toruńska Akademia Jazdy działa od 2001 roku. Założycielem i właścicielem jest licencjonowany kierowca rajdowy Bogusław Bach, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego Doskonalenia Technik i Bezpieczeństwa Jazdy.

Akademia powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie podnoszenia kwalifikacji kierowców. Jest jedną z nielicznych tego typu szkół w Polsce. Zrzeszoną w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym oraz Polskim Związku Motorowym, TAJ stworzyła wzorcowy program szkoleniowy oparty na doświadczeniu podobnych ośrodków w Niemczech, Austrii i Szwecji.

Toruńska Akademia Jazdy posiada uprawnienia-certyfikat ośrodka doskonalenia techniki jazdy wydane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego (nr zezwolenia 001C).

2

3

4

Dla Uczestników projektu zapewniony jest transport z miejsca szkolenia do miejsca zakwaterowania na terenie miasta Toruń przez profesjonalną firmę TAXI TORUŃ MERCEDES Firma Taxi Toruń Mercedes istnieje na toruńskim rynku od 1996 roku. W firmie pracują tylko doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem, oraz z doskonałą znajomością Torunia i okolic. Kierowcy jeżdżą tylko komfortowymi i klimatyzowanymi taksówkami marki mercedes, ponieważ na pierwszym miejscu stawiana jest wysoką jakość świadczonych usług.

5

6

Miejsce zakwaterowania dla Uczestników projektu znajduje się w hotelu dwugwiazdkowej kategorii „Refleks”.  Ciepła atmosfera i kulturalna obsługa sprawiają, że Uczestnicy projektu czują się tutaj dobrze i swobodnie jak we własnym domu.

Hotel usytuowany jest blisko centrum miasta, co pozwala na wygodny dojazd do najważniejszych punktów Torunia.

Nie dociera tu wielkomiejski ruch i gwar, dlatego atmosfera sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

7

 

8

 

We wsparciu wzięło już udział 50 osób 4 Kobiety 46 Mężczyzn. Realizacja miała miejsce w dniach od 24.04.2014 do 30.06.2014r. Uczestnicy projektu otrzymali materiały szkoleniowe a w przerwie zajęć był zapewniony poczęstunek (woda/sok, ciastka konferencyjne, kawa/ herbata).

Realizacja projektu w podanym okresie gwarantowała równe wsparcia dla Kobiet i Mężczyzn, poprzez dobór najdogodniejsze terminów realizowanego wsparcia tak, aby promować godzenie życia prywatnego z uzyskiwaniem nowych umiejętności.

Wszystkie wydatki w ramach realizacji kursów są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Uczestnictwa w projekcie!

Obsługa Klienta

 

Poniedziałek - Piątek :
7:30 - 15:30
Sobota:
7:30 - 15:30

Wpłaty za egzamin:
Konto: 45 8642 1155 2015 1501 6814 0007
Podkarpacki Bank Spółdzielczy

Wpłaty za szkolenia:
Konto: 13 8642 1155 2015 1501 6814 0001
Podkarpacki Bank Spółdzielczy

 

Sprawdź swoje punkty karne

infocar

    ZAPISY ONLINE

    infocar